T-shirt T'mendoj

Bluze unike per lexuesit e Elhaid Cufit!

E disponueshme vetem per pak dite online ketu ne kete faqe !

Blerja e sigurte e Garantuar nga Visa,Mastercard Paypal!

***Si ta porosisni?
1.Kliko butonin e madh jeshil.
2.Zgjidh sasine dhe masen.
3.Vendos adresen per dergesen.
4.U Krye!kaq ishte :)

Pyetje per blerjen?Kontaktoni me email sherbimin e klientit  te  [email protected] 

Mos harroni "like" dhe "share" ne facebook!Faleminderit

Dergesa ne gjithe boten.

10 more needed to print

Don't worry, you won't be charged unless the minimum is reached. Learn why

0% Complete

Share this campaign on